Ogrzewanie hal

Ogrzewanie hal

Przemysłowe urządzenia grzewcze – to właśnie w ich dystrybucji się specjalizujemy. I to od ponad 20 lat. W naszej propozycji wyszukać można tylko doskonałej klasy urządzenia cenionych producentów. Między nich z dumą wymieniamy amerykańską firmę Roberts-Gordon Inc. i również brytyjskie przedsiębiorstwo POWRMATIC Ltd.

Wsłuchując się stricte w wymagania naszych klientów oraz wychodząc im naprzeciw, nasze usługi realizujemy na sposób kompleksowy. Słuchamy, doradzamy, szukamy zawsze trafnych rozwiązań, podchodząc do każdego klienta na sposób indywidualny. A o ile takie jest życzenie, sprzęt dostarczamy wraz z usługą wykonawstwa instalacji.

W naszej propozycji wyszukać można jak też promienniki, wentylatory destryfikacyjne, czy nagrzewnice gazowe. To, co je charakteryzuje, to a w szczególności udogodnienie instalacji, niezwykła funkcjonalność, czy bezpieczeństwo użytkowania. Prócz tego nasze urządzenia to rozwiązania przyjazne środowisku. Produkowane przez nie artykuły spalania nie stanowią dla środowiska żadnego zagrożenia.

Działając na terenie całej Polski, swoje usługi w zakresie doradczo-handlowym świadczymy na przedmiot zarówno dużych zakładów, jak oraz małych warsztatów. W ramach współpracy zapewniamy zawsze biegły serwis informacyjny, konsultacyjny oraz fachowy. I to nie tylko na etapie negocjacji, lecz także w ciągu realizacji kontraktu oraz w okresie pozakupowym.

Wieloletnie doświadczenie w branży i również istota, że nasze urządzenia działają w tak wielu obiektach w całej Polsce, napawają nas dumą. A z drugiej strony motywują, by ciągle podnosić jakość jakość naszych usług oraz kategoria obsługi klientów.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 22 (ostatnio: 21.09.2019 14:57:19)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz